Sedacie vaky

Sedacie vaky sú príjemné a pohodlné na sedenie či ležanie a zároveň sú aj štýlovým interiérovým doplnkom. Každý, kto má rád moderné doplnky a maximálny komfort by mal vlastniť sedací vak honest.

Tieto sedacie vaky sú vhodné nie len do interiéru, ale použiteľné sú aj vonku na terase, balkóne, v parku alebo v lete pri jazere. Pohodu a relax si jednoducho môžete užívať kdekoľvek, pretože vonkajší poťah je nepremokavý, dá sa vyčistiť alebo oprať. Sedacie vaky honest. majú aj vnútorný obal, ktorý zabraňuje náplni rozutekať sa po svete. Keď už sme pri náplni, vaky sú naplnené kvalitnými a zdravotne nezávadnými polystyrénovými guličkami.

Sedacie vaky majú rôzne tvary, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám. V ponuke nájdete modely Dumb, Lazy a Player. Najobľúbenejší je vak Dumb, pretože má najširšie využitie. Keďže má obdĺžnikový tvar je ideálny na sedenie, ležanie alebo povaľovanie sa v najrôznejších polohách. Dumb môžete mať v dvoch rozmeroch – malý 120 x 140 cm alebo veľký 140 x 180 cm. Pri troche dobrej vôle si tak na ňom posedia aj 2 osoby.

aj na svadbe sme boli

Sedací vak Player je šitý na mieru zanieteným hráčom konzolových hier, pretože má tvar, ktorý vám poskytne dlhé a pohodlné sedenie. Pre ešte väčšie pohodlie je vhodné vyložiť si nohy na taburetku. Okrem hrania sa z tohto vaku príjemne sledujú filmy alebo si v ňom môžete čítať knihu.

Hodiny sladkého nič nerobenia vám bude spríjemňovať sedací vak Lazy. Navrhnutý je tak, aby sa v ňom príjemne ležalo a podopieral chrbticu. Či si budete pri ležaní čítať alebo sledovať hviezdy je už na vás. Sedací vak môžete vziať so sebou k jazeru, na festival alebo na camping, trocha pohodlia predsa nezaškodí.

Okrem sedacích vakov vám honest. ponúka aj kvalitné zdravotné matrace, ktoré sú bezpečné a vášmu zdraviu vdýchnu nový život.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE