O nás

Emócie vytvárajú vzťah… vzťah zákazníka k produktu, značke či spoločnosti. Emócie sú dôležité aj pri komunikácií so zákazníkom a sú aj mostíkom k tomu, aby vás niečo zaujalo. Honest vám ponúka produkty, ktoré vás naladia na tú správnu vlnu a s ktorými sa budete cítiť neopakovateľne.

Ak sa necháte pozitívne ovplyvňovať prostredím v ktorom trávite väčšinu svojho času, zvýšite aj svoju produktivitu v práci a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Kto je Honest a prečo využiť naše služby? Sme Slovenská spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné sedacie vaky, taburetky, štrikované taburetky Pouf a bytové doplnky. Okrem toho sa táto skvelá značka podieľa aj na spolupráci pri výrobe nábytku z paliet a na predaji hojdacích sietí vrátane príslušenstva.

V ponuke služieb nájdete aj možnosť potlače a prenájmu našich produktov. Samozrejmosťou je aj realizácia oddychových zón a organizovanie eventových aktivít. Keďže sme spojili oddych, zábavu a nábytok, dokážeme vytvoriť inšpiratívne a pozitívne prostredie, ktoré prispeje k zrodu nových nápadov a silných emócií.

Radi vám teda pomôžeme vytvoriť kreatívne a príjemné prostredie pre vašich zamestnancov, čím dokážete podporiť ich produktivitu a pozitívny prístup.

PORTFÓLIO SLUŽIEB

Našim klientom ponúkame kompletné portfólio služieb vrátane prenájmu produktov, organizácie eventov a interiérového dizajnu. Okrem toho vám ponúkame kvalitu, servis, ľudský prístup a prijateľné ceny. Ak sa nám zveríte do rúk, verte, že nebudete sklamaní. Ušetríte si veľa starostí, peňazí aj čas.

Buďte inovatívny

Šetrite svoj čas a peniaze

Šetrite prírodu

PREČO SA STAŤ NAŠÍM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM?

 

Odmeníme Vás za vernosť

Starostlivosť o zákazníkov

Kvalita služieb

Výroba na mieru

Servis produktov

fotoweb

“Našim cieľom je zabezpečiť klientovi originálne a kreatívne riešenia pri výrobe naších produktov.Ponúkame im kompletné portfólio produktov a služieb pod jednou značkou. Klient ušetrí množstvo času,penazí a získa úžasný originálny a krásny produkt a kvalitne odvedené služby. ”

– MATÚŠ HLADÍK 
Zakladateľ spoločnosti honest. / konateľ

Máte záujem s nami spolupracovať? 

Pozívame Vás k nám na kávu !