Prenájom produktov

Ak tovar nechcete kupovať, môžete si ho prenajať. Radi vám prenajmeme sedacie vaky, paletový nábytok aj hojdacie siete. Ak nemáte tovar kde uskladniť alebo organizujete iba niekoľko eventov ročne, prenájom je pre vás ideálne riešenie. Sme hrdí na to, že poskytujeme skvelý servis, rovnako skvelé ceny a v tejto oblasti patríme k najlepším na Slovensku.

Stáli zákazníci u nás získavajú lepšie ceny a mnoho ďalších výhod. K prenájmu vám radi pripravíme celkový koncept aj s aktivitami. Produkty vám doručíme buď našou dodávkou alebo prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Deň pred akciou ani deň po nej neplatíte. Produkty vám samozrejme dodáme vyčistené a perfektne pripravené na váš event.

Prenajímame sedacie vaky, taburetky, hojdacie siete, nafukovacie vaky Cloudy ale i paletový nábytok s matracmi.

prenajom vakov od honest

Dlhodobé prenájmy

Pripravuje niekoľko eventov počas letnej festivalovej sezóny alebo ste eventová agentúra? Radi vám ponúkneme cenovo výhodné riešenie. Pri dlhodobých prenájmoch sa postaráme o servis produktu po každom evente. Dokonca vám ich na každý event privezieme, pripravíme, odvezieme, vyčistíme a uskladníme pred ďalším eventom. Vy sa nemusíte starať o nič.

Ak organizujete eventy niekoľko krát mesačne, môžete sa stať našim paušálnym zákazníkom a vaše náklady na prenájom budú minimálne. S nami môžete ušetriť čas, energiu aj peniaze. My sa postaráme o všetko a hlavne o vašu spokojnosť