Organizácia eventov

V roku 2014 sme vytvorili projekt ChillVill, ktorý je jedinečný nie len v našej krajine. V roku 2017 projekt prešiel rebrandingom a zmenili sme názov na ChillWill. V rámci projektu ponúkame našim klientom kompletné riešenie eventových aktivít. My sa postaráme o všetko a vy si nemusíte robiť starosti.

V prvom rada sa stretneme s klientom, aby sme získali základné informácie o evente a dozvedeli sa čo najviac o predstavách a požiadavkách. Podľa toho potom vypracujeme grafický návrh a vymyslíme originálne aktivity. Po schválení klientom sa pustíme do výroby nábytku, sedacích častí a dekorácií.

Chcete svojim zákazníkom alebo pracovníkom pripraviť akciu, na ktorú len tak nezabudnú, a ktorá bude plná relaxu a pozitívnych emócií? Chcete poďakovať svojim klientom alebo osloviť nových zákazníkov? Vytvoríme pre vás perfektný event

Sedenie

Pre návštevníkov vášho eventu vytvoríme príjemné prostredie a pohodlné sedenie. Nábytok prispôsobujeme podľa druhu eventu. V našej ponuke sú sedacie vaky, drevený nábytok, paletový nábytok, taburetky, drevený bar aj stage. Nábytok vieme aj farebne zladiť, aby bol váš event naozaj skvelý.

Zastrešenie

Na evente v exteriéri nesmie chýbať elegantný stan, ktorý poskytne návštevníkom ochranu pred slnkom aj dažďom. Základný rozmer stanu je 10 x 15 m, ale dokážeme ho prispôsobiť do menšieho priestoru i zväčšiť spojením niekoľkých stanov.

Dekorácie

Aj dekorácie prispôsobujeme jednotlivým eventom. Za pomoci dekoratérov dokáže vytvoriť pekné prostredie a vyhovieť individuálnym potrebám zákazníkov. Dekorácie je možné mapovať aj za pomoci 3D mappingu.

Osvetlenie a ozvučenie

Náš tím sa samozrejme postará aj o inštaláciu a nastavenie techniky tak, aby boli splnené požiadavky a očakávania klienta.

Gastro

Po úspešnej realizácií priestoru a nastavenia techniky, sa o pohodlie, smädné a hladné krky postará náš tím profesionálnych barmanov a kuchárov. V prípade záujmu naši barmani radi predvedú aj profi barmanskú show a namiešajú vám samozrejme alko aj nealko drink. Na výrobu drinku používame čerstvé ovocie a bylinky.

Hudobná produkcia

V našej ponuke nechýba ani čajovňa s vodnými fajkami a pre milovníkov kávy máme kaviareň s výbornou výberovou kávou s profesionálnymi baristami.

Vďaka našej spolupráci s hudobníkmi, DJ´s a inými umelcami dokážeme vytvoriť zaujímavé koncerty, párty, besedy, workshopy a úžasné zážitky.

Aktivity

Na evente by sa nemal nikto nudiť a preto vieme pripraviť mnoho aktivít od spoločenských hier, cez interaktívne hry, až po hry na konzolách premietaných na plátno. Ponúknuť vieme aj športové aktivity, prenosnú knižnicu, laser game, outdoorové kino s HD projekciou na plátne, workshopy, kde si môžu účastníci naživo vyskúšať rôzne aktivity, ktoré predtým nemali možnosť skúsiť.

Report

Pri vytváraní aktivít sa snažíme vyhovieť požiadavkám a predstavám klienta. Celý váš event môže byť zdokumentovaný našimi kameramanmi a fotografmi. K dispozícií máme aj quadrokoptéru, takže môžete získať jedinečné zábery. Video samozrejme zostriháme, fotografie upravíme a váš event tak bude zvečnený aj pre ďalšie generácie.

A my Vám toto všetko ako jediný ponúkame All In One. Šetrite svoj čas, zverte všetky organizačné povinnosti nám do rúk a Vy si len užívajte dokonalý event. Náš kontakt nájdete tu