Zdravotné matrace

[products ids=“3959″ columns=“1″]
[product_category category=“matrace“ columns=“3″]

Regenerácia a odpočinok sú nevyhnutné ak chceme, aby naše telo aj myseľ fungovali ako majú a dokázali sa popasovať s problémami bežného dňa. Na to ale potrebujte pohodlný a hlavne kvalitný matrac.

Honest. vám ponúka širokú ponuku matracov, ktoré sú dostupné vo viacerých rozmeroch a tak si môžete vybrať taký, ktorý vám bude presne pasovať. Matrace ale nepatria iba do postele, využiť sa dajú aj pri modernom paletovom nábytku. Pre náročnejších ponúkame sedacie vaky.

Kvalitné sendvičové matrace z PUR peny alebo zo studenej peny majú antialergickú úpravu a tak sa nemusíte obávať zdravotných problémov. Výhodou sú aj odzipsovateľné poťahy, ktoré sa dajú oprať a tak sa ľahko udržiavajú. Samozrejme v ponuke nájdete rôzne stupne tvrdosti matracov takže si môžete vybrať taký, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Najčastejšie využívaným materiálom je PUR pena. Tento materiál je pružný, pevný a poskytuje dostatočnú oporu chrbtici aj celému telu. PUR pena je zdravotne nezávadná a tak sa dá bez problémov používať aj pre detské matrace.

Studená pena je veľmi pohodlný materiál a preto sa často používa na výrobu matracov. Ako vyplýva z názvu, vyrába sa za studena. Pri výrobe sa nepoužíva formaldehyd a tak je bezpečná a zdravotne nezávadná. Matrace so studenej peny sú pevné, priedušné, majú dlhú životnosť, sú elastické, tvarovo stále a antialergické.

Pred kúpou matracu si overte, že je vhodný pre váš typ roštu. Niektoré sú vhodné na lamelové rošty, iné na latkové, pozor si treba aj dávať aj v prípade, že máte polohovateľný rošt. Okrem štandardných rozmerov máte možnosť objednať si aj matrac na mieru v inom rozmere.

Ak chcete matrac využiť spolu s paletovým nábytkom na eventy alebo firemné akcie, môžete si dať vyrobiť poťah matracu s vlastným motívom, logom alebo názvom firmy.

UŽITOČNÉ INFROMÁCIE