Ako si vybrať správny sedací vak ?

Vybrať si sedací vak nie je len tak. V ponuke nájdete viacero druhov a tvarov, preto je dôležité ujasniť si hneď na začiatku načo budete vak najviac využívať. Chcete len tak polihovať, ste vášnivým hráčom alebo by ste boli radšej, aby sa vak prispôsobil vám?

Obľúbený sedací vak Dumb

sedací vak modrý dump

Sedací vak Dumb je síce tvarovo najjednoduchší, ale zároveň aj najuniverzálnejší. V tom prípade sa nemusíte rozhodovať či chcete relaxovať posediačky alebo poležiačky. Dumb sa prispôsobí vašej momentálnej potrebe a nálade. Existuje totiž nespočetné množstvo spôsobov ako na ňom relaxovať. Môžete sa v ňom pohodlne usadiť a sledovať filmy, ľahnúť si a na chvíľu si zdriemtnuť alebo sa len tak zvaliť a počkať, kým sa vak prispôsobí vášmu telu.

Posedenie s vakom Player

Sedací vak honest_ player

So sedacím vakom Player si užijete hlavne pri konzolových hrách, ktoré sú zábavou na dlhé a dlhé hodiny. Každý správny hráč vie, že pohodlie je mimoriadne dôležité a vak Player vám ho dopraje. Tento model je v prvom rade určený na sedenie, takže okrem hier ho využijete aj pri sedení napríklad pred telkou. Ak si k vaku prisuniete aj taburetku a vyložíte si nohy, komfort bude ešte vyšší.

Leňošte s vakom Lazy

Sedaci_vak_honest_lazy

Ak chcete pri relaxe hlavne polihovať, potom bude tým pravým sedací vak Lazy. Jeho tvar je prispôsobený na ležanie a vyvýšená časť bude podopierať vašu chrbticu a hlavu. Vďaka menším rozmerom sa Lazy zmestí aj do auta a môžete s ním vyraziť na výlet alebo garden party. Vak je vhodný na ničím nerušení odpočinok ale aj na čítanie či sledovanie filmov. Je to proste skvelý spoločník na leňošenie.

Dôležitá je kvalitná náplň

Keď si vyberáte vak, myslite aj na kvalitnú náplň. Sedacie vaky sa majú plniť zdravotne nezávadnými polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobujú vášmu telu. Sedenie v takomto vaku je veľmi pohodlné a príjemné. Pri kúpe vaku alebo náplne doň si treba dávať pozor, aby ste nekúpili miesto EPS polystyrénu drvený polystyrén. Drť je vlastne stavebný odpad a uvoľňujú sa z neho škodlivé látky. Navyše tento materiál aj práši a nie je tak komfortný ako guličky, pretože má nepravidelné tvary.

Nepremokavý poťah

Veľmi dôležitý je samozrejme aj materiál a prevedenie poťahu. Sedacie vaky honest. majú vnútorný obal, ktorý zabráni guličkám aby sa vám potulovali po dome. Vonkajší poťah je snímateľný a tak sa dá aj oprať. Látka, ktorá sa používa na výrobu vakov je vo vnútri pogumovaná a vďaka tomu nepremokavá. Nehrozí tak že by sa voda alebo vlhkosť dostala až ku guličkám, a utrpela tak ich kvalita a zároveň vaše pohodlie. Sedacie vaky honest. tak môžete používať aj v exteriéri na vlhkom podklade. Použiť sa samozrejme dá aj iná látka. V prípade, že máte záujem iný materiál je potrebná kontaktovať nás mailom.

TIP PRE VÁS: Značkové a kvalitné mobilné klimatizácie z celého sveta.