Sedací vak s vlastným dizajnom

Sedacie vaky majú rôzne dizajny a obvykle si stačí vybrať taký, ktorý sa vám najviac páči alebo sa hodí k ostatnému nábytku. Existuje ale aj iná možnosť a to nechať si vyrobiť sedací vak s vlastným dizajnom. Obal vaku môže mať akúkoľvek potlač a tak je vhodný ako darček alebo na marketingové účely.

produktový dizajn

Osobný darček

Sedací vak môže byť potlačený prakticky čímkoľvek. Môžu to byť fotky s vášho rodinného albumu, nápisy, vyznanie lásky, poďakovanie alebo obrázky podľa vášho výberu. Vďaka tomu sa sedací vak môže stať dokonalým darčekom, ktorý je vhodný na každú príležitosť. Takýto osobný darček poteší nie len jedinečným dizajnom ale aj pohodlím, ktoré obdarovanému bude poskytovať veľmi dlhý čas. Je to teda darček, ktorý je trvácny aj praktický.

Ideálny aj pre vašich zamestnancov

Sedacie vaky s vlastným dizajnom sú vhodné aj pre vašich zamestnancov alebo klientov. Nie je problém vak obrandovať logom vašej firmy. Vaky s firemnou potlačou určite zapadnú aj do priestorov pre zamestnancov, ktoré slúžia vašim na oddych počas pauzy a pod. Samozrejme by nemali chýbať na firemných večierkoch či teambuildingoch. Sedací vak s potlačou loga alebo názvu vašej firmy sú ideálne aj na marketingové účely.

Kvalitný materiál a sublimačná tlač

Látka na ktorú je aplikovaná potlač je odolná, kvalitná a nepremokavá. Preto sú sedacie vaky vhodné do interiéru aj exteriéru. Vlhkosť a voda sa nedostanú do vnútra vaku a tak nemusíte mať obavy, ak si ho položíte na trávnik alebo príde nečakaná prehánka. Okrem toho látka sa ľahko čistí a v prípade potreby sa dá vrchný obal vaku vyzliecť a oprať.

Na potlač sa využíva sublimačná tlač, ktorá patrí k najkvalitnejším a dlhotrvácnym. Je ideálna na polyesterové materiály ku ktorým patrí aj vrchný obal vakov. Oproti bežnej tlači je tá sublimačná o poznanie ostrejšia a farebnejšia, takže vaše sedacie vaky budú stáť za to. Potlač vydrží aj opakované pranie, neolúpe sa ani neutrpí jej kvalita.

sublimačná potlač produktov

Firemné logo alebo nápis nemusí byť vytlačený len na vrchnom obale. Je možné ich aj vyšiť, prípadne potlačiť na vysačku a uško na držanie. Tlač na vysačku sa taktiež robí sublimačnou tlačou, takže o kvalitu nemusíte mať obavy. Môžete si tak vybrať sedací vak vo farbách s ponuky honest. a logo či nápis dať iba nenápadne na vysačku. Tento variant je finančne menej náročný ako potlač celého obalu.

Honest. ponúka 3 druhy sedacích vakov – obľúbený a všestranný Dumb, hráčmi milovaný Player a najlepší parťák na lenošenie Lazy. Stačí si teda vybrať taký, ktorý bude najviac vyhovovať našim potrebám a rozhodnúť sa, ktorá potlač mu najviac pristane. Potlač sa robí nie len na sedacie vaky, ale aj na taburetky, matrace, hojdacie siete či nafukovacie vaky Cloud.

TIP PRE VÁS: Často odporúčaná veľkorozmerná tlač od Pixel Studio v Nitre prekoná očakávania.