Potlač sedacích vakov, taburetiek, poufov, matracov, cloudov a hojdacích sietí

Súčasťou sedacích vakov a taburetiek je i vnútorný obal, vďaka ktorému vrchný obal jednoducho vyzlečiete a operiete. V prípade matracov je možné obal jednoducho vyzliecť pomocou otvárania na zips.

Sublimačná tlač je najkvalitnejšia a najtrvácnejšia tlač na textil, ktorá sa aplikuje na polyesterové materiály. Okrem toho je táto potlač výrazne ostrejšia a farebnejšia ako bežná tlač. Zostáva ostrá aj pri mnohonásobnom praní, neolupuje sa a je stále rovnako kvalitná.

Materiál, na ktorý aplikujeme potlač je odolná nepremokavá látka, jednoduchá na čistenie a veľmi príjemná na dotyk.

Svoje logo alebo odkaz môžete dať vyšiť alebo potlačiť na vysačky či ušká na držanie. Ide o lacnejší variant brandingu ako potlač. Vysačky sa robia taktiež sublimačnou tlačou, takže sú maximálne odolné proti oderu.

nafukovacie vaky Cloud sú vyrobené z pevného nylonu a je ich možné potlačiť vašim brandingom. Pri väčšej objednávke je možné vyrobiť Cloud s presne špecifikovanou farbou, ktorá bude zodpovedať farbe vašej spoločnosti.

Hammock je ideálny spôsob ako relaxovať. Preto vám ponúkame možnosť potešiť aj vašich zákazníkov a ponúknuť im dokonalé chvíle oddychu. Samozrejme s ich brandom alebo odkazom.

Skvelý spôsob propagácie, vhodný kamkoľvek, je obrandovaný matrac kombinovaný s nábytkom z paliet alebo dreva. Na poťah matracov sa používa sublimačná potlač, ktorá je trvácna a kvalitná. Poťah je snímateľný, zapína sa na zips a dá sa bez problémov oprať. Rovnako ako u sedacích vakov, aj poťah matracov je nepremokavý.

Ponúkame matrace, ktoré patria k najkvalitnejším na trhu a v našej ponuke nájdete veľký výber variantov, tvrdostí a typov matracov. Pri výbere vám radi pomôžeme a ponúkneme vám kvalitatívne aj cenovo najvýhodnejšie ponuky.