Paletový nábytok ideálny spoločník

V posledných rokoch zažíva paletový nábytok obrovský boom a niet sa čomu diviť. Takýto nábytok má totiž viacero výhod a pokojne si ho môžete vyrobiť aj doma. Stačí vám niekoľko paliet, dobrý nápad a trochu zručnosti. Ak sa na to necítite, nábytok z paliet si môžete aj objednať.

Cenovo dostupný a originálny nábytok

Na nábytku z paliet je asi najlákavejšia jeho cena. Cena palety sa pohybuje asi od 2,5€ do 7€, ale pravdepodobne by sa vám podarilo zohnať aj vyradené a nepotrebné palety ešte lacnejšie. Týmto spôsobom aj šetríme lesy, pretože starých paliet je dostatok a nie je tak potrebné rúbať stromy kvôli drevenému nábytku. Keďže na rohovú sedačku pre 3-4 ľudí vám postačí 6, na manželskú posteľ 8 a na konferenčný stolík 2 palety, určite vás to finančne nezruinuje. Okrem toho, ak sa vám zažiada niečo nové, alebo sa vám nábytok prestane páčiť dá sa veľmi ľahko prestavať na niečo iné.

Pri výrobe alebo kúpe paletového nábytku môžete pokojne nechať voľný priestor svojej fantázií a kreativite. Z paliet sa dá totiž vyrobiť prakticky všetko a podľa vašich predstáv. Určite sa netreba obmedzovať iba na „klasický“ nábytok ako sú kreslá, sedačky, postele či stolíky. Bez problémov sa dajú vyrobiť rôzne poličky, ktoré sa dajú prispôsobiť vašim potrebám. Staré palety môžu vo svojom druhom živote poslúžiť aj ako vešiaky na kabáty, botníky a pohodlným pelieškom z palety určite nepohrdne ani váš domáci maznáčik.

chill-zona-paletovym-nabytkom-1

Ideálny spoločník na párty a eventy

Paletový nábytok je skvelý nielen na firemné párty a veľké eventy. Rozhodne sa nestratí ani na festivaloch, svadbách a pod. Ak potrebujete nábytok, ktorý sa ľahko skladá, preváža a dá sa prispôsobiť vašim potrebám. Okrem posedenia pre hostí sa dá z paliet vyskladať aj barový pult a stoličky.

V prípade, že takéto eventy alebo teambuilding usporadúvate len niekoľko krát za rok, nemusíte nakupovať palety a skladať z nich nábytok. Dá sa totiž jednoducho prenajať a zabezpečený budete mať aj celkový servis s tým spojený. Honest. vyrobí paletový nábytok aj na mieru, privezie vám ho deň pred eventom alebo inou akciu, rozloží a pripraví. Vy a vaši hostia si tak budete už len užívať pohodlie a zábavu. Do dreva je možné aj vypaľovanie a laserovanie loga alebo brandu vašej firmy.

paletovy-party-nabytok-honest-1

Pohodlie na prvom mieste

Keď si vychutnávate kávu na terase s priateľmi alebo utužujete pracovné vzťahy na firemnej akcií chcete sa cítiť príjemne a pohodlne. Paletový nábytok je štýlový a oku lahodiaci, ale taká sedačka potrebuje aj pohodlný matrac. honest. preto ponúka aj matrace vyrobené na mieru pre paletový nábytok. Matrace, resp. ich poťahy môžu byť obrandované logom vašej spoločnosti. Sú tak ideálne aj pre nábytok, ktorý je priamo vo vašej firme alebo ktorý slúži na marketingové účely.

laserom do dreva