DOGGY L Poly

56.3

DOGGY L – Veľká posteľ pre veľké zviera!

S vnútorným obalom. Čistitelný externý obal. Náplň – originálne polystyrenové guličky. Farba sa môže mierne líšiť z dôvodu rozdielneho nasvietenia monitora.

Dogy L – pre veľkých psov

tkaniny honest

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Vonkajší poťah
Všetky sedacie vaky Honest. sú vybavené vnútorným vakom, čo vám umožňuje ľahko sňať povrchový poťah. Táto vlastnosť našich produktov predstavuje praktické riešenie v prípade zašpinenia.
Bezpochyby najlepšou vlastnosťou našich vakov je možnosť prispôsobiť si ich dizajn v závislosti od ročného obdobia, či vzhľadu interiéru. Vďaka flexibilite sedacích vakov Honest. nemusíte kupovať nový ak náhodou vymaľujete alebo sa rozhodnete pre zmenu.
Starostlivosť o vaky
Sedacie vaky Honest. disponujú vonkajším poťahom a vnútorným vakom, čo ich činí nenáročným na starostlivosť. Dvojitý vak sa dá ľahko vyčistiť a oprať, jednoducho ho odzipsujete. Nezabudnite pozorne nasledovať návod na starostlivosť v súvislosti s štruktúrou našich produktov.

STAROSTLIVOSŤ O VAKY
Sedacie vaky Honest. disponujú vonkajším poťahom a vnútorným vakom, čo ich činí nenáročným na starostlivosť. Dvojitý vak sa dá ľahko vyčistiť a oprať, jednoducho ho odzipsujete. Nezabudnite pozorne nasledovať návod na starostlivosť v súvislosti s štruktúrou našich produktov.

PLNENIE
Zdá sa vám, že váš vak stráca svoj tvar? Žiadny problém! Sedacie vaky sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa dali ľahko znovu naplniť polystyrénovými guličkami, ktoré môžete taktiež zakúpiť u nás. K dispozícii je možnosť vybrať si 100 litorvý alebo 200litrový balík.
Jednoducho odzipsujte vak, naplňte ho novými guličkami a naďalej si užívajte krivky svojho vaku.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O PRODUKTOCH
Vnútorné vrecia sú šité zo 100% silného a elastického polyesteru. Elasticita vnútorných vakov umožňuje guličkám voľne sa pohybovať a flexibilne formovať tvar vaku. Výplň je vyrobená z polystyrénových guličiek, ktoré zvyšujú pevnosť vaku.

Štandardný poťah je šetrný k životnému prostrediu, pretože vaky balíme do dvoch recyklovaných polyetylénových tašiek. K dispozícii sú aj iné formy balenia – primárne balenie predstavuje silný a transparentný polyetylén a v závislosti od želaní klienta je možné vaky zabaliť aj do kartónových škatúľ. Okrem štandardných typov balenia ponúkame aj špeciálne vianočné balenie, ktorého prevedenie záleží len na klientových požiadavkách.

Ak dôjde k opotrebovanie polystyrénových guličiek, vnútorný vak disponuje zipsom, ktorý umožňuje ľahko objem vaku doplniť. Na vonkajšom poťahu je použitý silnejší zips, kvôli stabilnejšej nosnosti osoby, ktorá na vaku sedí. Švy na oboch vakoch sú vystužené pevnými niťami. Väčšina vakov je šitá dvojitými švami. Vaky vyrobené z konkrétnych tkanín náchylných na pretrhnutie, sú ušité pomocou overlockového švu.

PRENAJMITE SI VAKY

Plánujete oslavu a nemáte k dispozícii dostatok miest na sedenie pre všetkých hostí? Alebo organizujete event kde chcete účastníkom zabezpečiť dostatočný komfort? V tomto prípade je ideálnym riešením prenájom sedacích vakov Honest! Toto riešenie je originálnym spôsobom ako dopomôcť k tomu, aby bol váš event, či oslava jednou tých nezabudnuteľných akcií. Zakomponovaním vakov si prídu na svoje účastníci aj organizátori.

Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, neváhajte nás kontaktovať a rezervovať si vaky. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

POTLAČ
našou doplnkovou službou je špeciálna potlač na vaky. Na výber je čiastočná aj celková potlač. Na základe našich skúseností odporúčame potlač na vak Poly, na ktorom máme s tlačou najlepšie výsledky. Tlač je vykonávaná pomocou špeciálnej sublimačnej technológie. Naša tlačiarenská technológia je prispôsobená na každý typ materiálu, z ktorého sú vaky vyrábané, konečný výsledok je vždy odzrkadlením najvyššej kvality vždy spĺňajúcej klientové očakávania.

Ďalšie informácie

Rozmery120 × 90 × 18 cm
Poly

poly 032, poly 056, poly 141, poly 170, poly 171, poly 174, poly 308, poly 523, poly 607, poly 672, poly 684, poly 916, poly 918, poly 919

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DOGGY L Poly”